top of page

DOŁĄCZ

do NAS JUŻ DZIŚ

spełnij marzenia

O NAS

Stowarzyszenia Klub Modelarstwa Sportowego w Kielcach jest organizacją non-profit skupiającą w swoich szeregach pasjonatów modelarstwa zdalnie sterowanego. Dysponujemy własnym 6-cio hektarowym lotniskiem z pasem startowym o wymiarach 185x21m. 

Zapraszamy do przyłączenia się do naszego Klubu, zarówno doświadczonych modelarzy jak również młodych adeptów lotnictwa.

tło.png
STOWARZYSZENIE
 

Jednym z celów tej strony jest dotarcie do ludzi, którzy chcieliby uprawiać to hobby w dobrych, zorganizowanych warunkach, gotowych do zaangażowania się w sprawy Klubu.

 

Zapraszamy do przyłączenia się do nas. Zapewniamy możliwość korzystania z naszego lotniska oraz fachową pomoc doświadczonych modelarzy

F4-HPm.jpg
ZAWODY W KLASIE F4-HP
 

20 sierpnia 2022 roku, po raz pierwszy w historii Klubu Modelarstwa Sportowego, odbędzie się Puchar Polski makiet w klasie F4-HP. Zapraszamy od godziny 9:45 na lotnisko KMS w Kowali (gm.Nowiny).

na glowna.jpg
NASZE LOTNISKO
 

Spotykamy się regularnie na naszym lotnisku modelarskim w Kowali k. Kielc, gdzie nie zakłócając niczyjego spokoju latamy modelami elektrycznymi, spalinowymi i szybowcami, od ParkFlyer'ów do klasy Gigant i odrzutowców.

Podczas naszych spotkań jest czas zarówno na latanie jak i na wymianę doświadczeń.

 

Latamy intensywnie od kwietnia do października.

bottom of page