1/10

DOŁĄCZ

do NAS JUŻ DZIŚ

spełnij marzenia

O NAS

Stowarzyszenia Klub Modelarstwa Sportowego w Kielcach jest organizacją non-profit skupiającą w swoich szeregach pasjonatów modelarstwa zdalnie sterowanego. Dysponujemy własnym 6-cio hektarowym lotniskiem z pasem startowym o wymiarach 185x21m. 

Zapraszamy do przyłączenia się do naszego Klubu, zarówno doświadczonych modelarzy jak również młodych adeptów lotnictwa.

tło.png
STOWARZYSZENIE
 

Jednym z celów tej strony jest dotarcie do ludzi, którzy chcieliby uprawiać to hobby w dobrych, zorganizowanych warunkach, gotowych do zaangażowania się w sprawy Klubu.

 

Zapraszamy do przyłączenia się do nas. Zapewniamy możliwość korzystania z naszego lotniska oraz fachową pomoc doświadczonych modelarzy

Plakat_s.png
V PIKNIK MODELARSKI
 

Podczas tegorocznego pikniku lotnisku w Kowali (gm. Nowiny), świętować będziemy podwójnie! Przede wszystkim niezwykłe zwycięstwo załogi Żwirko i Wigura, na samolocie RWD 6, podczas Międzynarodowych Zawodów Samolotów Turystycznych Challenge 1932 r. oraz już V Piknik Modelarski Klubu Modelarstwa Sportowego.

Już teraz zapraszamy na V Piknik Modelarski w Kowali, 28 maja 2022 r. od godziny 12.00
 

na glowna.jpg
NASZE LOTNISKO
 

Spotykamy się regularnie na naszym lotnisku modelarskim w Kowali k. Kielc, gdzie nie zakłócając niczyjego spokoju latamy modelami elektrycznymi, spalinowymi i szybowcami, od ParkFlyer'ów do klasy Gigant i odrzutowców.

Podczas naszych spotkań jest czas zarówno na latanie jak i na wymianę doświadczeń.

 

Latamy intensywnie od kwietnia do października.