O KLUBIE

Stowarzyszenie Klub Modelarstwa Sportowego w Kielcach

Klub Modelarstwa Sportowego w Kielcach

Klub Modelarstwa Sportowego jest stowarzyszeniem zwykłym wpisanym 27 lutego 2017 r. do rejestru stowarzyszeń, prowadzonego przez Prezydenta Miasta Kielce, pod nr 95. Jest organizacją non-profit założoną przez kilku pasjonatów modelarstwa zdalnie sterowanego z regionu świętokrzyskiego. Klub skupia w swoich szeregach zarówno doświadczonych modelarzy, jak również młodych adeptów modelarstwa. Dysponujemy własnym, 6-hektarowym lotniskiem z utwardzonym pasem startowym o wymiarach 185x21m.

Celem Stowarzyszenia jest propagowanie kultury technicznej i sportu, przede wszystkim z zakresu lotnictwa poprzez modelarstwo lotnicze wszystkich kategorii oraz inne dziedziny modelarstwa, ze szczególnym uwzględnieniem modeli sterowanych radiowo.

Stowarzyszenie opiera swoją działalność na pracy społecznej swoich Członków, nie prowadzi działalności gospodarczej i utrzymuje się ze składek członkowskich oraz wszelkich dotacji przewidzianych przepisami ustawy Prawo o stowarzyszeniach oraz Ustawy z dnia 25 czerwca 2010 o sporcie

Spełnij marzenia, skontaktuj się z nami już dziś!

Zapraszamy wszystkich chętnych do przystąpienia do naszego Klubu, zarówno doświadczonych modelarzy jak również młodych adeptów modelarstwa. 

Z miłą chęcią przyjmiemy Cię w nasze szeregi, jeśli tylko wyrazisz chęć zaangażowania w sprawy Klubu i Lotniska. Wprowadzimy Cię w świat modeli RC, posłużymy pomocą i radą. Zapewniamy możliwość korzystania z naszego lotniska oraz fachową pomoc doświadczonych modelarzy. Warunkiem niezbędnym do uzyskania członkostwa jest akceptacja przez kandydata Regulaminu Klubu i Regulaminu Lotniska. 

Jak do nas dołaczyć?

Napisz do nas korzystając z adresu e-mail zamieszczonego na stronie lub zadzwoń na numer podany na stronie Kontakt.