AKTUALNOŚCI

Aktualności, czyli co u nas nowego

Podziękowania

05/27/2018

 

Szanowni Państwo,

pierwsze Dni Otwarte Lotniska Klubu Modelarstwa Sportowego za nami!

Spełniły się nie tylko nasze plany ale również najskrytsze marzenia!

Mieliśmy doskonałą pogodę, choć dookoła lotniska burze i wichury. Mieliśmy doskonałą frekwencję, choć planowaliśmy "tylko" skromne wydarzenie, o lokalnym charakterze. Mieliśmy doskonałą publiczność, która nie szczędziła braw i uznania dla naszych Pilotów. Apropos Pilotów... zaszczycili nas swoją obecnością Koledzy, którzy przybyli na Dni Otwarte, w liczbie przekraczającej nasze oczekiwania....

Mieliśmy szczęście, wspaniałych widzów, mistrzowskich Pilotów, przepiękne modele, pogodę, wiatr w osi pasa, przychylność władz i sponsorów, sympatię najważniejszych mediów naszego Regionu, a nawet błogosławieństwo Księdza Proboszcza i... wykorzystaliśmy to wszystko najlepiej jak to tylko było możliwe.

Lotnisko Klubu Modelarstwa Sportowego w Kowali, nie powstałoby gdyby nie determinacja, wspaniali ludzie poznani na drodze jego tworzenia, solidarność, zaufanie, wspaniałomyślność, dobra wola, życzliwość, wytrwałość i wysiłek.

Dziękuję oficjalnym Sponsorom Dni Otwartych Lotniska Klubu Modelarstwa Sportowego i składam je na ręce wyjątkowych ludzi, którzy ich reprezentują. Dziękuję Panu Sebastianowi Nowaczkiewiczowi, Wójtowi Gminy Sitkówka-Nowiny oraz Panu Tomaszowi Zbrógowi, Dyrektorowi Świętokrzyskiego Oddziału Totalizatora Sportowego, za wsparcie finansowe oraz wizerunkowe.

Dziękuję naszemu największemu Sprzymierzeńcowi, Panu Przemysławowi Podsiedlikowi, Dyrektorowi Kopalni Lafarge Radkowice, za nieocenioną pomoc w rozbudowie Lotniska, a na Jego ręce podziękowania dla Pracowników Kopalni Lafarge Radkowice, za zaangażowanie w prace nad rozbudową Lotniska.

Dziękuję moim Kolegom ze Stowarzyszenia Klub Modelarstwa Sportowego, za gotowość do pracy i zaangażowanie. Przyjaciele byliście wspaniali! W szczególności chciałbym podziękować Adrianowi, za Jego energię i dyspozycyjność.

Dziękuję naszym Pilotom! Panowie daliście mistrzowski pokaz kunsztu pilotażu oraz budowy modeli. Dziękuję Piotrowi, Henrykowi, Darkom, Pawłom, Jackowi, Robertowi, Tomkowi, Wiesławowi, Wojtkowi, Marcinowi, Jurkowi i Markowi. W szczególności chciałbym podziękować Piotrowi i Henrykowi, za serdeczność oraz Robertowi, Jackowi i Darkowi za przyjacielską postawę i wytrwałość w drugim dniu pokazów.

Dziękuję lokalnym mediom za zainteresowanie, sympatię i pomoc w rozpowszechnianiu wiadomości o naszym wydarzeniu, a w szczególności Echu Dnia, Telewizji Polskiej oddział Kielce oraz Radiu Kielce. Nie mała w tym zasługa Pani Marty Herbergier, z Głosu Nowin, który od teraz jest moim regularnym źródłem informacji o Gminie Sitkówka-Nowiny.

Dziękuję pracownikom Urzędu Gminy Sitkówka-Nowiny, a w szczególności Pani Agnieszce Stępień oraz Pani Korneli Bem-Kozieł, Dyrektorowi Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Nowinach.

Dziękuję również Aeroklubowi Kieleckiemu, za przyłączenie się do Dni Otwartych oraz prezentację szybowca Junior, naszym Gościom.

Dziękuję wreszcie wszystkim odwiedzającym za przybycie na lotnisko, które wcale nie tak łatwo znaleźć.

Jeżeli kogoś pominąłem, proszę w wyrozumiałość. Ostatnie dwa dni spędziłem na "ostrym" słońcu :)

Do zobaczenia na lotnisku!

Piotr Gołacki
Założyciel KMS

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

© 2017 KLUB MODELARSTWA SPORTOWEGO W KIELCACH

  • Klub Modelarstwa Sportowego
  • KMS Kielce

Created by Wik

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now